Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

STYL GOTYCKI – ciuchy i dodatki w mrocznym klimacie!

2021-11-03

Jeżeli lubisz średniowieczny klimat, a w Twojej duszy gra mroczna muza, to musisz zerknąć na nasze ciuchy w stylu gotyckim. Przydadzą się nie tylko na każdy zlot gotyckich freak'ów (takich jak Castle Party), ale i na co dzień. Jeżeli oczywiście nie pracujesz w banku lub w urzędzie, bo tam pracownik w glanach... no raczej nie wypada. Co zatem proponujemy do Twojej gotyckiej stylówki?

Seksowny gorset zawsze w opcji

Gotycka moda kojarzy się przede wszystkim z obcisłymi, czarnymi gorsetami. Wyglądają nie tylko stylowo, ale i seksownie. Na pewno takim wdziankiem zainteresujesz niejednego fana czarnej muzy. Razem napijecie się czegoś mocniejszego i wymienicie uwagi na temat kawałków Bauhaus czy The Cure. Wróćmy jednak do gorsetów. Co polecamy? Na przykład klasyczny model gorsetu Restyle CU7 Black Matte Underbust. Ma wyszczuplający fason, który pomoże Ci ukryć zbędne kilogramy. Jednocześnie nie uciska mocno umożliwiając swobodne... oddychanie. Proponujemy też gorsety gotyckie w innych kolorach.

GORSET RESTYLE CU7 BLACK MATTE UNDERBUST

Gotycki styl ubierania to też glany

Poza tym żaden fan stylu gotyckiego nie może obyć się bez ciężkiego, masywnego obuwia. Takie buciki idealnie bowiem uzupełniają mroczną stylizację, a przy okazji są dobrą ochroną stóp, kiedy porwie Cię industrialny taniec pod samą sceną. W stajni metalRoute znajdziesz zarówno niskie Glany Steel Full Czarne 102/KEN/GŁ 3-dziurkowe, jak i wysokie Glany Steel Burgund/Czarne 139/140/0 20-dziurkowe. Nasze glany zostały wykonane z trwałych i niezawodnych materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez długie lata. Od czasu do czasu machnij je tylko pastą do butów i dobrym impregnatem, a przetrwają nawet kilkadziesiąt edycji Castle Party w Bolkowie.

GLANY STEEL BURGUND / CZARNE 139/140/O 20 - DZIURKOWE

metalRoute – ubrania gotyckie i odjechane dodatki

Do kompletu brakuje Ci już tylko stylowej biużuterii. Nie mówimy tu oczywiście o tandetnych świecidełkach, ale mrocznych dodatkach z prawdziwego zdarzenia. Nasza biżuteria rockowa to między innymi solidne pierścienie, odjechane kolczyki, masywne wisiory, a także spinki do włosów z czachą. Polecamy w szczególności biżuterię od firmy Restyle. Oni bardzo dobrze wiedzą, jak powinien nosić się każdy goth i każda gothka.

GLANY STEEL BURGUND / CZARNE 139/140/O 20 - DZIURKOWE
633,80 zł brutto

GLANY STEEL BURGUND / CZARNE 139/140/O 20 - DZIURKOWE

363738394041424344454647
gorset RESTYLE CU7 Black Matte Underbust
214,90 zł brutto

gorset RESTYLE CU7 Black Matte Underbust

18"20"22"24"26"28"30"32"34"
pixelpixel