Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozpieszczamy nasze maszyny

2018-06-18
akcesoria chromowane

Jej sylwetka kusi już z daleka - jest seksowna, jej kształty rodzą w głowie same obrazy obsceniczności. Zbliżasz się, a w nos uderza Cię boski zapach skóry i paliwa. To zapach miłości. W myślach już muskasz te krągłości przyprawiając ją o słodkie pomruki, fantazjujesz o waszym pierwszym razie w terenie..

Eee, co? Jakie kobiety? My tu się ślinimy na myśl o innych pięknościach.

Torebki

Brodaty, umięśniony i wytatuowany harleyowiec też może mieć torebkę! W końcu trzeba gdzieś trzymać te kosmetyki do upiększania swojej kochanki dyszącej spalinami, jak i te piersióweczki z ognistą whiskey do wlewania we własny silnik. A że taka torebeczka musi pasować do motocyklowego look'u, to półki naszego sklepu uginają się pod sakwami i kuframi, małymi i dużymi, z ćwiekami frędzlami i tymi całkiem dziewczyńskimi.


różowa sakwa motocyklowa

Sakwy motocyklowe TARBOR RETRO W-30
W metalRoute znamy się na modzie, yo.

Błyskotki

Zapomnij o jedzeniu, zapomnij o spłacaniu kredytów - liczy się tylko poziom błyszczenia Twojego ryczącego maleństwa.

Patrzyliśmy na wybiegi mody w Mediolanie i możemy wam zdradzić, że w tym sezonie ostatnim krzykiem mody będą chromowane akcesoria motocyklowe. Jeśli więc jesteś zakręconą fashionistką, to musisz swoją maszynę przybrać w nowe gmole, lightbary i relingi. A gdybyś razem z nią był zainteresowany trójkątem w trasie, to mamy też wygodne oparcia dla pasażera. Luksus dupy na sześć gwiazdek.
Ogarnij się

Masz przy sobie ideał o kształtach stworzonych przez samego Szatana, ujeżdżasz stado dzikich koni mechanicznych, a chcesz wyglądać jak zwykły hipsterek w fasoli?! Weź się dostosuj!

Ciuchy motocyklowe” - klikasz, mówisz „Przyjacielu” i metalRoute otwiera przed Tobą bramy zajebistej kategorii godnej najbardziej brodatych ridersów. Wystarczy na początek, że zrzucisz z dupy rureczki i w skórzanych spodniach dosiądziesz swojej bestii, a każda jazda w teren przemieni się w EKSTAZĘ.

Wrzuć jeszcze na grzbiet kamizelkę i niczym Czarodziejka z Księżyca przeobraź się we Władcę Szos!

Potęgo metalRoute, działaj!

spodnie motocyklowe TARBOR  tekstylne ST-02
1 309,00 zł brutto

spodnie motocyklowe TARBOR tekstylne ST-02

smlxlxxlxxxl
sakwy motocyklowe TARBOR W-02
1 575,00 zł brutto

sakwy motocyklowe TARBOR W-02

uniw
kamizelka motocyklowa LEDMAR M04
675,00 zł brutto

kamizelka motocyklowa LEDMAR M04

xxsxssmlxl
pixelpixel