Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rockowo-metalowy kalendarz koncertów 2020

2020-01-17
koncerty 2020

24.01

Sabaton, Apocalyptica, Amaranthe - COS Torwar Warszawie
Bo nowy rok to trzeba zacząć tak porządnie, od mocnego kopa glanem w kotle pod sceną! Apocalyptica, Amaranthe i Sabaton sami podsuwają wam okazję do wyżycia się przy ostrych dźwiękach. A jeśli tego wam jeszcze mało, to w metalRoute jesteśmy tak zajebiści, że jeśli jeszcze teraz zamówicie nasze ciuchy Sabaton, to przyjdą w samą porę na koncert! To jak, bierzecie?

26.01
Darkest Hour 25th Anniversary Tour 2020 - Hydrozagadka Warszawa

06.02
SLIPKNOT - Atlas Arena Łódź
Kiedy Zdziewit i Bohdan będą obchodzić imieniny, to koszmary z Ameryki zawładną Łodzią i rozsadzą nam uszy swoim zachwycającym ryciem gęby. A dzięki łaskawości metalRoute możecie się ubrać odpowiednio do okazji w ciuchy z logo Slipknot.

12.02
Five Fingers Death Punch - COS Torwar Warszawa
Dobra, przez moment spróbujmy nie myśleć o tym, że gościem specjalnym tej trasy koncertowej jest kultowy Megadeth. Przez ten moment skupmy się na pozytywnie płodnym FFDP i jak my ( tak, my! ) możemy wam ułatwić wystrojenie się od stóp po czubek głowy w ich merch. Bo sklep metalRoute też jest całkiem płodny, więc tylko u nas znajdziecie licencjonowane ciuchy Five Fingers Death Punch.

19.02
Testament, Exodus, Death Angel - Hala Orbita Wrocław
Wrocław ogólnie jest ciemny od unoszącego się w powietrzu smogu, ale tego dnia stanie się wyjątkowo i pozytywnie mroczny. Zdziwimy się, jeśli ta diabelska trójca nie rozsadzi swoim graniem całej hali. Najlepiej już zacznijcie się uzbrajać na nadchodzącą MOC w merch Testament.

02.06
IMPACT Festival 2020 - Atlas Arena Łódź

10-11.06
Mystic Festival - Kraków
Skupmy się na największych bestiach sceny metalowej, które zaszczycą sobą Mystic Festival - Judast Priest i Sepultura. A tak wielkie zespoły wymagają odpowiedniej stylówy. Całe szczęście nie grają w tym samym dniu, więc pierwszego możecie wskoczyć w ciuchy Judas Priest, a drugiego w koszulki z logo Sepultury. Takie to łatwe!

13.06
Charlotta Rock Festival: Kult, Maria Peszek, Organek, Sosnowski - Dolina Charlotty Słupsk

16.06
Disturbed - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
Rok 2020 to nas jednak kuźwa rozpieszcza koncertami tych wszystkich gigantów. A skoro tak, to sklep metalRoute nie może być jakiś gorszy, więc my też was rozpieścimy! W tym przypadku akurat koszulkami z logo Disturbed, które możecie nosić codziennie przed koncertem, w trakcie koncertu i po nim także. Bo czemu nie?

17.06
Guns N'Roses - PGE Narodowy Warszawa
Helloł, chyba nie musimy nikomu przedstawiać TEGO zespołu? No, mamy taką nadzieję, bo inaczej zwątpimy w naszą rockowo-metalową brać. Wszystkie świecidełka i ciuchy Guns N'Roses stworzą idealną stylówę na wesele, pogrzeb, randkę i rozmowę o pracę, ale przede wszystkim na koncert tej legendy rocka.

30.06
System of a Down - TAURON Arena Kraków

05.07
IRON MAIDEN | Legacy of The Beast Tour - PGE Narodowy Warszawa
To już jest oficjalne - 5 lipca wszyscy tutaj zebrani będziemy obchodzić święto BESTII! Prezenty będzie roznosił piękny Eddie i dla każdego znajdzie się jakieś cudeńko z merchu Iron Maiden. Nie zabraknie też wyjątkowych gadżetów Within Temptation, czyli jednego z gości specjalnych tej zajebistej trasy koncertowej.

9 - 12.07
Castle Party - zamek Bolków

12.07
Aerosmith | European Tour 2020 - TAURON Arena Kraków

15.07
KISS | End Of The Road World Tour - Arena Gliwice

17.07
Rammstein - PGE Narodowy - Warszawa

18.08
14. Festiwal Rocka: Hollywood Vampires - Dolina Charlotty Słupsk
Nie będziemy pokazywać palcami, ale dla WIELU OSÓB to Johnny Depp jest głównym cukiereczkiem Hollywood Vampires. A przecież w skład zespołu wchodzą też Joe Perry i Alice Cooper! ALICE! Jeśli macie ochotę pokazać światu swoją miłość do tego mistrza rocka z dreszczykiem, to specjalnie na koncert wyposażcie się w oficjalną bandanę Alice Cooper - Welcome 2 My nightmare.

14.10
Deep Purple - Atlas Arena ŁódźMy zamierzamy zaliczyć WSZYYYYSTKO! A wy?
Podejmujecie wyzwanie metalRoute?

pixelpixel