Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rockowe gadżety, które musisz mieć!

2021-02-15

Prawdziwy fan rocka chociaż raz w życiu spał w szóstkę w czteroosobowym namiocie na Woodstocku i pił tanie wino z kumplami w jakiejś bramie. Niezależnie od tego czy w Twoich żyłach płynie szczera i prawdziwa miłość do mocnych brzmień czy tylko się podszywasz, a w ukryciu słuchasz Zenka Martyniuka, przydadzą Ci się nasze rockowe gadżety!

Na lockdown vol. 50

Kiedyś bandany i chusty motocyklowe nosiło się dla ozdoby. Pani w banku widząc Ciebie od razu nerwowo sięgała po przycisk alarmu. Spodziewała się, że z kurtki wyjmiesz za chwilę pistolet i powiesz "wyskakuj mała z gotóweczki", a Ty tymczasem rzucałeś delikatne "dzień dobry, przyszedłem zaktualizować swój dowód osobisty". To były czasy! A dzisiaj wszyscy zamaskowani, bo covid się panoszy. Jeżeli zatem tęskno Ci do czasów załatwiania formalności w westernowym stylu, wybierz nasze hardcorowe maseczki. Czachy, płomienie i "Fuck the system" – znajdziemy model dla każdego, urodzonego anarchisty.

MASECZKA ALISTAR FUCK THE SYSTEM

Bandana zamiast szaliczka

Oczywiście rockowe brzmienia potrafią rozgrzać serce fana do czerwoności. Nie raz pokazywałeś gołą klatę ruszając w pogo na koncercie. Nawet gdy temperatura na późnowrześniowym melanżu pod chmurką pozostawiała wiele do życzenia. W życiu każdego rockmana przychodzi jednak moment, w którym... trzeba się po prostu cieplej ubrać. Wtedy z pomocą przychodzą nasze uniwersalne bandany. Wiadomo, że nie wybierzesz modnej krateczki albo szaliczka w kolorze ecru. Bandana podobnie jak reszta ciuchów musi wyrażać Twoją mroczną osobowość. Sięgnij więc po naszą bandanę Razamataz Ozzy Osbourne Skull & Wings oraz inne odjechane modele z Metalroute.pl.

BANDANA RAZAMATAZ OZZY OSBOURNE SKULL & WINGS

Punk's not dead!

A jeżeli hasło "Punk's not dead!" jest Twoim hymnem, a w tym roku największą tragedią okazało się odwołanie festiwalu w Jarocinie i Woodstocku, to looknij na naszą ofertę nieśmiertelnych arafatek. Dobre na wiosnę, dobre na lato, dobre też na jesień i zimę. Arafatkę Rock Daddy Classic Style Gray & Blue zarzucisz na szyję zamiast szalika. Idealnie wpasuje się w rockową stylówkę z glanami i metalową koszulką z poprzedniego festiwalu. A model Rock Daddy Classic Style White będą chcieli mieć wszyscy Twoi kumple, z którymi spotykasz się w każdy piątek żeby posłuchać Green Day'a albo Sex Pistols.

ARAFATKA ROCK DADDY CLASSIC STYLE GRAY & BLUEARAFATKA ROCK DADDY CLASSIC STYLE WHITE

pixelpixel