Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rockowe Święta – pomysły na prezenty

2016-12-07

gadżety motocyklowe

Tak, to znowu ten czas roku, kiedy w telewizji króluje ciężarówka Coca-Coli z tłustym Mikołajem, kiedy George Michael zarabia na tantiemach za „Last Christmas” więcej, niż my zarobimy w ciągu całego życia, a w galeriach handlowych roi się od znudzonych studentek pedagogiki i kulturoznawstwa przebranych za anioły. To oznacza jedno - już wkrótce święta! I drugie - jeśli nie chcesz mieć problemów z pocztą, kurierami czy innymi sposobami dostawy swoich świątecznych zakupów, lepiej pomyśl o nich już teraz.


My, jak zwykle chcemy ułatwić Ci życie, więc przygotowaliśmy cały worek propozycji prezentów w rockowym stylu. I to dostępnych na miejscu, u nas. Już my zadbamy o to, żeby dotarły do Ciebie przed pierwszą gwiazdką.

Porcja klasyki dla świeżaka

Jeśli masz gdzieś przy sobie osobę, która dopiero zaczęła się fascynować rockiem lub metalem i buduje swój styl od podstaw, prezent masz z głowy - ubierz ją! To dla takich jak ona są koszulki rockowe z klasycznymi nadrukami czy biżuteria z charakterem. Nawet taki drobiazg jak pieszczocha czy naszyjnik z ulubionym motywem na pewno spotkają się z zachwytem. Świeżaka masz już z głowy.

Więcej szaleństwa dla osoby w klimacie

Ubranie to też dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają już swój rockowy mundurek, mają też wszystkie płyty i inne wydawnictwa ulubionych zespołów. Obstawiamy za to, że na pewno ucieszyliby się na odrobinę urozmaicenia i szaleństwa. Znasz kogoś, kto nosi od dawna te same, czarne glany – kup mu niebieskie albo w kolorze kałuży benzyny! Jeśli nawet zimą widujesz go w ulubionej krótkiej koszulce z nadrukiem, zlituj się wreszcie i kup mu ciepłą bluzę z mocnym logo z kategorii bluzy rockowe. A może znajdziesz u nas coś, czego ta osoba w ogóle nie ma? Buszuj śmiało w naszym dziale z gadżetami, na pewno coś Cię tam zaskoczy.
 
                                glany steel niebieskieglany steel zielone czarne

Od Mikołaja dla Mikołaja

Hej, Mikołaju, zapomniałeś jeszcze o kimś. O sobie! Święta to najlepszy pretekst by kupić sobie coś naprawdę wypasionego, na co przez resztę roku tylko ostrzysz sobie zęby. Przecież wiemy, że zasłużyłeś. Podrzucamy jeden link – kurtki motocyklowe i zabieramy się stąd, żeby nie kusić Cię jeszcze bardziej. I tak wiemy, że już przepadłeś na ich widok. Nie sądzisz, że już najwyższy czas rozbić swoją świnkę – skarbonkę?

kurtka motocyklowa damskakurtka motocyklowa męska

Ekipa metalRoute \m/

bluza BLACK HEART Devil
209,90 zł brutto

bluza BLACK HEART Devil

xssmlxlxxl
bluza SPIRAL Metal Streetwear
239,90 zł brutto

bluza SPIRAL Metal Streetwear

smlxlxxl
bluza DARKSIDE GEISHA FAN
129,90 zł brutto90,93 zł brutto

bluza DARKSIDE GEISHA FAN

xssmlxlxxl
pixelpixel