Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Randka w rockowym stylu

2017-07-19
Randka w rockowym stylu

Niesparowani rozglądają się wokół, by nie zakończyć tych wakacji samotnie. Sparowani rozglądają się wokół, tyle że dyskretnie. Jednym słowem (a raczej czterema): mamy sezon na miłość. Ale zanim miłość – najpierw pierwsza randka.

Kto nigdy nie przeżywał katuszy pod tytułem: w co się ubrać na randkę, niech pierwszy rzuci kamieniem. (Tylko nie w nasze okno!). Sami znamy to aż za dobrze. Między innymi dlatego powstał ten sklep – żeby zawsze mieć pod ręką ubrania, w których da się być sobą i jednocześnie wyglądać jak milion polskich złotych, bynajmniej nie przed denominacją. Czasem nawet chcielibyśmy nie mieć tylu wymagań wobec ubrań. I życia w ogóle. Na randkę zakładalibyśmy białe kozaczki z pobliskiego targu, jeansową sukieniusię i brokatowe kolczyki. Spojrzenia ludzi wokół tłumaczylibyśmy sobie jako potwierdzenie: jestem gwiazdą! A idealnym miejscem, żeby zjeść we dwoje byłoby KFC („Dla mojej Krysi największy kubełek proszę”).

Zejdźmy z tej różowej chmurki marzeń, bo wszystkiego mieć nie można. Całe szczęście nawet bez białych kozaczków da się podbić serce płci przeciwnej. A może właśnie bez nich jest skuteczniej?

Wersja dla niej

Odkurz jakąś dziewczęcą sukienkę i postaw na kontrast jej niewinności z mocnym charakterem dodatków. Długie glany, czarne trampki albo worker shoes, do tego obroża na szyi i pieszczocha na ręce – gwarantujemy, że będziesz wyglądać wyjątkowo.  A jeśli wybieracie się razem na klimatyczną imprezę, zajrzyj po inspirację do naszego działu z sukienkami. Polecamy zwłaszcza mini od Killstar z pentagramem z tasiemek, która trochę kpi z nagłej mody na bluzki i staniki inspirowane BDSM, w których chodzi teraz co druga dziewczyna na ulicy.

sukienki rockowe

Kiecki znajdziecie tu:

TUNIKA VIXXSIN DARKLINK
SUKIENKA VIXXSIN E 05


Wersja dla niego

Nie lubisz się stroić i to rozumiemy. Ale na tą wyjątkową okazję możesz pokazać, że prawdziwy mężczyzna biżuterii  się nie boi i uzupełnić stylówkę o wisior lub pierścień w stylu wikinga. Kobiety kochają detale i zauważają detale. Serio zauważają, więc nawet nie myśl o tej koszulce z czasów gimnazjum, w której czujesz się królem rocka. U nas kupisz nową, a starą wrzuć do pudełka z pamiątkami. Razem ze wspomnieniami o Twojej ex.

biżuteria rockowa


Pierścienie znajdziecie tu:

OBRĄCZKA ALCHEMY GOTHIC DR. VON ROSENSTEIN'S INDUCTION PRINCIPLE RING
OBRĄCZKA ALCHEMY GOTHIC HI-VOLTAGE TORIC GENERATOR RING
PIERŚCIEŃ ALCHEMY GOTHIC THOR'S RUNEHAMMER

pixelpixel