Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pomysły na rockowe prezenty dla dzieci

2019-12-11
Nie może tak być, że starzy sobie kupują nowe glany i ubrania rockowe, a swoim dzieciom z piekła rodem dają w prezencie kucyki pony i bezużytecznie miękkie klocki. Niechże ten kucyk przynajmniej będzie w zestawie z czarnymi akcesoriami, a klocki wykonane z drewna idealnego do rzucania w inne dzieci!

Albo po prostu zobaczcie jakie prezenty poleca sklep rockowy metalRoute.


Dla najmniejszych bestii


Mówimy tutaj o tych naprawdę małych, którym jeszcze nawet nie wyrosły pierwsze kiełki. Jeszcze nie gryzą, ale za jakiś czas już zaczną i pewnie już szukają sobie przedmiotów do memłania. Niech więc sobie ostrzą apetyt na wyjątkowych smoczkach Rock Star Baby.

Podobno smoczki mają zastosowanie uspokajające. Tego nie możemy zagwarantować. Ale za to istnieje wysokie ryzyko, że maluch zacznie growlować, a zamiast pierwszego słowa od razu wyrecytuje pełen tekst „The Number of the Beast”.


Dla przyszłych motocyklistów


Widzieliście te mini Harleye na akumulator? Za NASZYCH CZASÓW takich nie było! Teraz każdemu małemu motocykliście potrzebna jest odpowiednia stylówa!

Choppers Division obrzuciło nas stosem koszulek motocyklowych z nadrukami nawiązującymi do życia ze stadem koni mechanicznych. Ale jeśli szukacie prezentu z naprawdę GRUBEJ RURY, to jedyną odpowiedzią jest dziecięca ramoneska TARBOR! Nie jakieś tam pitu pitu ze sztucznej skóry i z gumowymi zamkami, ale prawdziwy kawał bydlęcej skóry zaprojektowany właśnie dla najmłodszych władców szos!


Dla przyszłych sióstr i braci w metalu


Dzieciaki chcą chodzić z wami na każdy koncert słusznej muzyki? A może w domu rozsadzają nią głośniki? Zajebiście!

Wiadomo, koszulki rockowe to taki kurde klasyk każdego wyznawcy najcięższego z ciężkich brzmień. Nie da się bez nich żyć. Przyszedł zatem najwyższy czas, aby i wasze pociechy otrzymały swoje pierwsze koszulki z obrazoburczymi nadrukami. Projektanci od SPIRAL nie ignorują najmłodszych, więc właśnie od tej marki mamy koszulkę Never Too Loud oraz body dziecięce Little Rocker. Każda z nich wyposażona we własne różki \m/Po więcej zajrzyjcie na Moda rockowa dla dzieci

pixelpixel