Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Motocyklowe/Rockowe błyskotki na Dzień Kobiet

2019-02-26
biżuteria motocyklowa na dzień kobiet
„Ooo, świecuszka!” - zakrzyknęło radośnie pewne żyjątko i jego głosik wwiercił się w mózgi każdego potomka Bhaala. W metalRoute też jesteśmy trochę takimi chochlikami – wy nam sypiecie złotem, a my dajemy wam błyskotki. A teraz wielkimi krokami zbliża się 8 marca i Dzień Kobiet, więc szybciutko Panowie, wyskakujemy z portfeli! Czeka na Was biżuteria motocyklowa i rockowa! Ooo!

Wypełniamy dziury

Czy Twojej piękniejszej ( no nie czarujmy się ) połówce niestraszne są igły? Czy wyznaje życiową zasadę mówiącą: „im więcej dziur w ciele, tym lepiej”? A może zamiast diablicy zasypiasz w trumnie koło eleganckiej Morticii Addams? Każda z nich ucieszy się z nowiutkiego świecidełka w uchu.kolczyki gotyckie z pająkiem
kolczyki RESTYLE SPIDERNic tak nie okaże ślepego oddania, chęci rzucenia się za nią w ogień oraz zachwytu nad cudowną kobiecą istotą, jak obdarowanie jej Twoim sercem. Albo wiesz, dwoma i to usadzonymi w kolczykach z gorącej kuźni Alchemy Gothic.kolczyki serca alhemy gothic
kolczyki ALCHEMY GOTHIC DEVIL HEART

Ozdoby pazurków

W sklepie metalRoute czekają na was kolejne twory Alchemy Gothic, tym razem przeznaczone na szponiska każdej wiedźmy, demonicy i czarnej damy. Mamy w ofercie sygnety z czachami, węże pożerające własne ogony, węże wypełzające z czach i czachy rosnące na innych czachach, ale znajdą się też mocno gotyckie świecidełka z różnokolorowymi kryształami. A dlaczego kupować tylko jeden pierścień za grube pieniądze, skoro z pomocą metalRoute możesz obsypać swoją Panią błyskotkami na wszystkie jej palce?


pierścień żmija
PIERŚCIEŃ ALCHEMY GOTHIC VIPERSTONE RINGpierścień czaszki

pierścień ALCHEMY GOTHIC CORRUPTION

Pieszczotliwe bransoletki

Ej, ale błyskotki to nie tylko kolorowe paciorki w fantazyjnym opakowaniu. To także, a może nawet przede wszystkim (!), tak uwielbiane przez nas pie-szczo-chy. Firma Rock Daddy korzysta z precyzyjnych niemieckich technik produkcji, więc masz pewność, że Twoja Pani będzie nosiła na nadgarstku tylko najlepszą skórę i najlepiej wypolerowane ćwieki. A w przeciwieństwie do innych elementów biżuterii, te pieszczochy nadają się na wszystkie okazje! Jeszcze mało zalet?
No to na koniec podszepniemy na ucho, że pieszczocha może też posłużyć jako obróżka.

karwasz
karwasz NEW ROCK M.BRAZA-52-S1
pieszczocha

pieszczocha NEW ROCK M.BRAZA-54-S1

pixelpixel