Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ludzie, my tu imprezujemy przez cały rok!

2018-02-21
rockowy karnawałJaki koniec karnawału? Jaka wstrzemięźliwość? Pierwszy raz o tym słyszymy w metalRoute.

Ale spoko, niech sobie ludzie odmawiają żarcia, picia i życia pełną gębą - więcej zostanie dla nas! W końcu nikt nie bawi się tak hucznie, jak puszczone luzem Dzieci Ciemności.

Cekiny, srebro i złoto!

No, skończył się ten cały karnawał, to takich błyskotek już nigdzie nie uświadczycie. Jednak skoro tutaj jesteście, to pewnie tak, jak i my nie tylko imprezujecie przez cały rok, ale też uznajecie tylko jeden kolor swoich ciuchów.

CZERŃ. Jest po prostu idealna, pasuje do wszystkiego i oferuje tak wiele całkiem różnych odcieni.

Jesteś kobietą zaproszoną na wesele? Polecamy czarno-czarną sukienkę zdobioną okultystycznymi symbolami, albo delikatniejszą sukieneczkę z pentagramem blisko Twojego mrocznego serca. Cudo, dajemy mocne 666/10.


Stylówa na koncert

Wyobrażacie sobie, że Children of Bodom rezygnują z trasy koncertowej, bo przez 40 dni muszą być grzecznymi chłopcami? Albo członkowie KISS zamieniają swoje
glamrockowe kostiumy na koszulki polo, bo „nastał czas refleksji”?

Kiedy inni sobie przesiadują w domach zajadając się suchymi pajdami chleba, my kupujemy kolejne bilety i szalejemy do ostrych brzmień naszych idoli z piekieł. Niezmiennie najpopularniejszym elementem koncertowej stylówy są koszulki z nadrukami tego zespołu, którego muzyka akurat będzie Ci rozrywała bębenki w uszach i przyprawiała o kisiel w majtkach.

Jasne, może się zdarzyć, że ktoś na koncercie będzie miał taką samą koszulkę. Nic strasznego! Nawiązujesz z takim osobnikiem kontakt wzrokowy, a potem porozumiewawczo kiwasz głową. Bo oboje jesteście zajebiści.


koszulka metalowa children of bodom

Koszulka metalowa krótki rękaw RAZAMATAZ CHILDREN OF BODOM HORSEMANkoszulka metallica

Koszulka krótki rękaw NUCLEAR BLAST METALLICA DEALER

Subtelne buciki

Nie ma imprezowania bez glanów. No bo jak, Panowie i Panie, rzucicie się w sam środek pogo mając na nogach adidaski albo balerinki? Już teraz możecie się pożegnać ze swoimi stopami. Weźcie sobie oszczędźcie wstydu i cierpienia - załóżcie kochane glany! Najlepiej takie z metalowymi wstawkami i ćwiekami.
Trzeba przecież pokazać kto tu rządzi, co nie?

GLANY STEEL NIEBIESKIE / CZARNE 135/136/O 15 - DZIURKOWE
592,70 zł brutto

GLANY STEEL NIEBIESKIE / CZARNE 135/136/O 15 - DZIURKOWE

363738394041424344454647
GLANY KMM FULL CZARNE 101/3PZM  10 - DZIURKOWE
749,90 zł brutto

GLANY KMM FULL CZARNE 101/3PZM 10 - DZIURKOWE

36373839404142434445464748
sukienka KILLSTAR Isadora
219,90 zł brutto

sukienka KILLSTAR Isadora

xssmlxlxxl
pixelpixel