Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koncertowa stylówka na rockowo!

2017-11-14
koncert rockowy

Ciasne, zadymione sale, ścisk i pot i to oczekiwanie na pierwsze srogie dźwięki i brudne blasty… Czujecie ten klimat? Utęskniony, koncertowy.

Ostre, metalowe granie na żywo można usłyszeć nie tylko w festiwalowej odsłonie, choć już pewnie wielu z was zakupiło bilet na najważniejsze festy tego roku i kompletuje na nie stylizacje. Podczas tych jesienno-zimowych sezonów w całej Polsce nie brakuje dobrego, klubowego grania. Praktycznie co weekend w różnych miastach grają świetne metalowe albo rockowe kapele.

Bądź sobą!

Mroczne koncerty i ostre granie to okazja, by wyjść, zaszaleć, być sobą. Zrzucić z siebie całotygodniową skorupę złożoną z ciuchów do pracy i przerzucić się na ten prawdziwie nas określający rockowy styl.

U nas nie znajdziesz rzeczy sztampowych, oklepanych i nudnych. W sklepie rockowo-metalowo-motocyklowym metalRoute stawiamy na wysoką jakość i klimatyczność stylizacji, którą oczarujesz albo zmrozisz komuś krew w żyłach – a to też pozytywna recenzja tego, jak wyglądasz.

Przygotuj swoją stylizację na koncert rockowy lub metalowy w wielkim stylu. My mamy dla Ciebie kilka propozycji!

Ciuchy rockowe dla Panów!

Panowie! Może koszulka rockowa ulubionego zespołu? Behemoth, Megadeth, Slayer, czy może AC/DC? W naszym merchu znajdziesz ciuchy sygnowane nazwami między innymi tych zespołów.

 

koszulka rockowa AC/DC

Koszulka rockowa krótki rękaw NUCLEAR BLAST AC/DC ROCK OR BUSTPo drugie: buty rockowe! Ostre pogo wymaga odpowiedniego obuwia, a żadne tak dobrze nie nadają się na koncerty, jak glany: mocne, wytrzymałe stabilne.
Po trzecie: spodnie! Wygodne, z kilkoma kieszeniami, w których można schować trochę drobnych na piwko. U nas znajdziesz mega klimatyczne spodnie od Vixxsin.

spodnie rockowe męskie

Spodnie rockowe VIXXSIN SLEEPWALKER PANT MEN BLACK


Ostre stylizacje dla Pań!

Drogie Panie, lubicie wyglądać stylowo na koncertach. Mamy dla was mroczne i mocne stylizacje, którymi przyćmicie nawet główne gwiazdy koncertowego wieczoru. Proponujemy wam koszulki rockowesukienki metalowe od Killstar, tuniki Vixxsin, czy spodnie Poizen Industries. No i koniecznie wasze ulubione buty – polecamy między innymi te od Altercore.
U nas znajdziesz wyjątkowe stylizacje, w których będziesz szalała/szalał całą noc i ostro imprezowała/imprezował na koncercie! \m/

pixelpixel