Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jesienne stylizacje w motocyklowym wydaniu

2019-09-18
jesienny styl motocyklowy


Nareszcie!

Koniec z potem spływającym po gębie, ze słońcem przygrzewającym w czerep i kochaną skórą klejącą się do cielska! Koniec z „UuuUuuu, w czarnym to Ci będzie za cieepłooOoo”! Spadaj lato! Sieemaaa jesień!

Tylko jak teraz przerzucić się z letnich czerni na czernie jesienne? Atelier metalRoute doradza!


Ciepło, FUU!


Koszulki motocyklowe są zawsze w rockowo-metalowo-mroczno-motocyklowej modzie, a już szczególnie te z wirtualnych półek metalRoute. Mamy koszulki metalowe z posępnymi czachami i rozpędzonymi maszynami, a jeśli nie możesz się zdecydować, to może bardziej będzie Ci w smak C-C-C-COMBO w postaci szkieletorów jeżdżących na płonących motocyklach.

Co? Mówisz, że chciałbyś jeszcze więcej zajebistości w swojej zajebistości?! Narzuć sobie na grzbiet kamizelkę motocyklową z ROZEŚMIANYM ŚMIERCIĄ i wybierzcie się razem na przejażdżkę. On też czasem potrzebuje wakacji!


Zimno - włóż bluzę motocyklową!


Czy w bluzie można wyglądać modnie i mrocznie? Czy będzie pasowała do błyszczącej chromami maszyny? Tak! No przecież, że nie mówimy tu o takiej dresowej prosto z garderoby rasowego „ziomalka”. Każda bluza motocyklowa od metalRoute jest w wersji EPIC i dodaje +666 do statów!

Znajdziesz u nas kolekcję bluz motocyklowych od WILD, więc możesz je zebrać wszystkie. Jak Pokemony! Zamiast być jak większość bluz na rynku i posiadać nadruki tylko na plecach, bluzy WILD są malowane ze wszystkich stron. Na plecach, cyckach i rękawach! Co poniektóre nawet świecą w ciemności!


Zimniej! - wrzuć na grzbiet kurtkę motocyklową!


Dopiero w chłodzie, deszczu i śniegu możemy pokazać nasze PRAWDZIWE OBLICZA. Inni pojękują, że zimno, że trzeba się wciskać w szpetne parki, bombki i inne gówna – ale nie my! Metalowa brać się cieszy, bo oto nadeszła pora na takie ciuchy motocyklowe jak skórzane damskie kurtki motocyklowe i męskie! Chwała Odynowi!

Czarna, pachnąca, ciężka skóra to klasa sama w sobie. Kupujesz jedną i masz pełen pakiet zajebistości: trwałość bydlęcej skóry, ochronę przed chłodem i wiatrem, a na dodatek wyglądasz w niej jak władca dróg, chodników, korytarzy w szkole i bistro w pracy. Bądź odwróconym wężem i załóż nową skórę na jesień!

kamizelka VIXXSIN MC
208,90 zł brutto

kamizelka VIXXSIN MC

smlxl
pixelpixel