Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie glany polecamy?

2020-10-26

Jakie glany polecamy?

Mamy w kalendarzu wiele przedziwnych dni. W samym listopadzie znajdą się ludzie obchodzący Dzień Kotleta Schabowego albo Dzień Buraka. A gdzie Dzień GLANÓW? Jak to możliwe, że najlepsi przyjaciele naszych klientów nie doczekali się swojego wyjątkowego dnia?!
Koniec z tym! Doktor metalRoute ustanawia dzisiejszy dzień Dniem Glanów!

Klasyka

Zaczynamy od tego, co wszyscy tutaj uwielbiamy, czyli od najbardziej klasycznych glanów z 10 dziurkami od ALTERCORE. Świetnie się sprawdzą do rozdziewiczenia stópek nieprzyzwyczajonych do ciężkich buciorów, ale pokochają je też weterani ostrej stylówy.

Czarne glany Altercore


Rodzina wam mówi, że tradycyjne glany są za mało eleganckie na ślub kuzynki? Z 3-dziurkowymi glanami marki STEEL pójście na kompromis będzie samą przyjemnością i nie stracicie na swojej zajebistości.

Glany 3-dziurkowe Steel


Z drugiej strony STEEL posiada w ofercie także hardcorowe glany o 20 dziurkach. Lubicie codziennie spędzać 10 minut na wiązaniu sznurówek? Te „delikatne trzewiczki” zapewnią wam rozrywkę na długie lata!

Glany 10-dziurkowe Steel

 

Wegańskie i wegetariańskie

Nie wszyscy czują się komfortowo w butach wykonanych ze skóry naturalnej, ale metalRoute nie dyskryminuje naszych braci i sióstr o podwyższonej empatii wobec zwierząt i Matki Ziemi.
Zatem jeśli przyjdzie do nas czarownica o bliskiej więzi z naturą, to zaproponujemy jej 10-dziurkowe glany ALTERCORE ze skóry wegańskiej. Buty tej marki polecimy również każdej osobie wystawiającej środkowy palec złemu traktowaniu zwierząt. W linii „Animal Friendly Line” odnajdziecie glany wykonane z materiałów syntetycznych, a wśród nich pozytywnie zakręcony 8-dziurkowy model w kolorze mięty.

 

Czarne glany wege

Zielone glany wegańskie

 

Zrób sobie glany!

Łatwo zrobić sobie koszulkę z wymarzonym nadrukiem, ale z glanami jest trochę trudniej. Bo przecież to nie tak, że możecie sobie w internetach zaprojektować buciory rodem z lovecraftowych koszmarów. Hej, jednak możecie!
Lubimy się z marką STEEL, dlatego wspólnymi siłami umożliwiliśmy naszym klientom urzeczywistnienie ich wizji glanów IDEALNYCH. Opcja CUSTOM MADE pozwala wam stworzyć niepowtarzalne buty, jakich nie zobaczycie na cudzych nogach. Własnoręcznie zaprojektowanymi glanami wstąpicie na najwyższy poziom oryginalności!

 Glany custom made

pixelpixel