Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie akcesoria do motocykla wybrać?

2020-03-21
jak przygotować motocykl na wiosnęAh, wiosna! To nie tak że maszyny prawdziwych motocyklistów jesienią i zimą kurzą się w garażach, ale jest coś o wiele przyjemniejszego w podróżach w krótkim rękawku niż w pełnym rynsztunku chroniącym przed chłodem i smętnymi piosenkami o miłości. Ale dzisiaj doktor metalRoute nie będzie się zajmował waszymi stylówami, tylko postara się odpowiedzieć na inne pytanie.

Jak odpicować swój motocykl na wiosnę?


Te błyszczące


Wiecie jak to jest - dni są coraz dłuższe, co daje innym ludziom jeszcze więcej czasu na podziwianie waszych mechanicznych bestii. Wystarczy je obwiesić lśniącymi w słońcu świecidełkami, aby żaden śmiertelnik nie był w stanie odwrócić od was wzroku. Co, wasze motocykle już teraz są zajebiście piękne i niczego im więcej nie potrzeba? Ha! Zajebistość nie ma ograniczeń, jaki i nasze chromowane akcesoria motocyklowe.

Podkreślcie zmysłowe sylwetki swoich maszyn z pomocą powykręcanych relingów. A jeśli ktoś z was nie chce być niewolnikiem SŁOŃCA, to lightbary zapewnią wam całkiem własne oświetlenie, więc nawet nocą będziecie zachwycać.


Te praktyczne


Dobra, bierzemy pod uwagę, że nie wszyscy nasi klienci marzą o jeżdżeniu na choince i dla wielu bardziej się liczy użytkowa strona motocyklowych gadżetów. Szanujemy, szanujemy i w takim razie proponujemy wyposażenie maszyn w chromowane bagażniki - nie znajdziecie praktyczniejszych akcesoriów. Do osiągnięcia pełnej satysfakcji wybierzcie jeszcze kufer najbardziej przemawiający do waszego wewnętrznego Włóczykija i korzystajcie z możliwości zabrania w trasę wszystkich swoich skarbów.

WSZYSTKICH.


Te praktyczne i błyszczące!


Czyli to co najlepsze połączone w całkiem wyjątkowe akcesoria (również akcesoria Harley Davidson) dla waszych ryczących cudeniek! Mówimy tutaj choćby o wybajerowanych gmolach, które nie tylko dodadzą motocyklowi ciężkości i jeszcze ostrzejszego charakteru, ale również w razie wywrotki ochronią jego wrażliwe części przed zarysowaniami. Innymi praktycznymi świecidełkami są chromowane osłony silnika, osłony wałuosłony chłodnicy - no, czaicie, osłony właściwie wszystkiego co wam drogie w kochanych maszynach.

pixelpixel