Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak się ubiera rockowy Książę Ciemności?

2019-08-19
męska moda rockowa

Weź się bracie skup, bo doktor - stylista metalRoute ma dla Ciebie bezpłatną (!) radę.

Nie może być tak, że oddałeś swoją duszę zachwycającej Księżniczce Mroku, a sam wyglądasz jakbyś zaliczył wszystkie promocje w najbliższej galerii. Przestań zawstydzać ją, siebie, swoich rodziców, Wielkich Przedwiecznych i Samego Rogatego. Ubierz się stosownie do swojego STATUSU z naszą modą rockową męską!

Szklane pantofelki

Ani trampki, ani trzewiczki, ani żadne adidasowate laczki nie pasują do imażu Księcia Ciemności. Jedynym słusznym obuwiem, JEDYNYM jakim można rozdeptywać prostych kmiotków, są uwielbiane przez nas glany.

Zdziwko, nie? Sklep metalRoute radzi, bawi i zadziwia! Jednak nie mówimy tu o byle glanach, takich rozchodzonych i dziurawych, co niejeden koncert już widziały. Wiemy, takie są najlepsze, ale Książę musi się wyróżniać na tle naszej metalowej braci. A wyróżnić się może wyglancowanymi na blask glaniskami od Altercore.

Jedwabie na mrocznopańską dupę

Gorące nam się trafiło lato, co? Pot spływa z karku, spływa też i z tyłka, aż się chce wskoczyć w przewiewne szorty i - NIE. Przestań.

Rockowy Księciunio Ciemności nie dopuszcza słońca do swojej skóry. Niestraszne mu są upały, bo jest Panem własnych gruczołów potowych i nawet w najbardziej obrzydliwą pogodę kręci tyłkiem opiętym długimi spodniami rockowymi Vixxsin. Na pośladkach każdego modelu sprytnie umiejscowiono kieszenie, wprost i-de-al-nie dopasowane do władczych dłoni Księżniczki mającej kaprys ściśnięcia swojej jędrnej własności.

Żaboty i falbany

Książę Ciemności nie jest rozkosznie niedbałym wikingiem ani jakimś tam gołolicym młodzieniaszkiem odkrywającym uroki ostrego brzmienia. Książę Ciemności to okaz wysokiej klasy, to modowy guru podziwiany przez maluczkich. A skoro tak, to nie może się pokazywać w byle koszulkach, nawet tych najbardziej zajebistych ze sklepu metalRoute.

Dla przedstawiciela mrocznej arystokracji mamy wyjątkowe koszule rockowe od Outlaw Threadz i Spiral, w których staniesz się niedoścignionym wzorem elegancji w rockowym wydaniu.

koszula OUTLAW THREADZ SPADE
279,90 zł brutto

koszula OUTLAW THREADZ SPADE

mlxlxxlxxxl
GLANY STEEL BIG SKULL / CZARNE 135/136/O 15 - DZIURKOWE
592,70 zł brutto

GLANY STEEL BIG SKULL / CZARNE 135/136/O 15 - DZIURKOWE

363738394041424344454647
pixelpixel