Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak się ubiera rockowa Księżniczka Mroku?

2019-07-16
gotycki styl mody kobieta


Każda paniunia może się wybrać do Zary, w miętowo-beżowej masie wygrzebać czarnawy fatałaszek i obwołać siebie kSiĘżNiCzKą MrOkU. Takiej to nawet my nie pomożemy. Bo nie chcemy.

Ale trzeba pokazać miernocie jak TO się robi, nie?


Gorset czyni księżniczkę


Nie sądziłaś przecież, droga klientko atelier metalRoute, że zostanie Księżniczką Mroku będzie łatwe, co? Wskażemy Ci odpowiednie narzędzia do uzyskania wymarzonego imażu, ale całą operację musisz wykonać sama. No, może z pomocą cudzego kolana, bo NIC tak mocno nie wciśnie Cię w gorset, jak porządne dopchnięcie! Z pomocą gorsetów gotyckich od Restyle uzyskasz ostre wcięcie w talii i bojowo wypchnięte cycki – czyli sylwetkę, o jakiej zwykłe KMIECIE mogą jedynie pomarzyć!


Paniery, angażanty i..

I nie, zaraz. Przecież my tu gadu-gadu o czarnokrwistej arystokracji, nie o jakichś tam laleczkach w sukniach na rusztowaniu. Prawdziwa Księżniczka Mroku musi być ikoną rockowo-gotyckiej-całkiem-zajebistej mody.

Jesteś chodzącymi walorami, a z naszymi sukienkami rockowymi tylko je bezczelnie podkreślisz, bo przecież Skromność nie jest Twoim drugim imieniem. Dostępne w metalRoute miniówki umożliwią Ci popisywanie się długimi nogami, wersje na ramiączkach odsłonią skórę nieskalaną słońcem, zaś przylegające do ciała materiały uwydatnią całą robotę wykonaną gorsetem. A może nie życzysz sobie, aby kmiotki patrzyły na Twoje ciało? Spoko, sklep metalRoute ma suknie i spódnice na każdy nastrój.


Insygnia władzy


Tiary, perły i sekretniki z loczkami księciunia? Uh, RZYG. Skoro pragniesz być ROCKOWĄ Księżniczką Mroku, to i Twoja biżuteria rockowa musi kłuć po oczach swoją ostrością.
W metalRoute jesteśmy jak Smaug wylegujący się na błyszczących skarbach, ale z mości Księżniczką to się podzielimy. Mamy wiktoriańskie kolie i chokery zdobione wszystkim co najlepsze: pentagramami, skrzydłami nietoperzy, symbolami Lucyfera i Lewiatana. Mniam. Nie zapomnieliśmy też o pierścieniach do przyozdobienia tego jednego, bardzo wyjątkowego palca – wskazującego, którym będziesz władczo kiwała na swych niewolników.

gorset RESTYLE SKELETON UNDERBUST
248,90 zł brutto

gorset RESTYLE SKELETON UNDERBUST

18"20"22"24"26"28"30"32"34"
sukienka RESTYLE MOON CHILD
269,90 zł brutto

sukienka RESTYLE MOON CHILD

xxsxssmlxlxxlxxxl
pixelpixel