Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gadżety rockowe, które musisz mieć!

2019-06-13
gadżety rockowe - jakie wybrać
Nie ma czegoś takiego jak „zbyt dużo” rockowych koszulek i z rozkooszą wypełniamy wam nimi szafy. Ale jeśli komuś z was marzy się bardziej hardcorowe zabłyśnięcie swoją zajebistością, jeśli nie chcecie gubić się w czarno-czarnym tłumie długowłosych fanów ostrej muzyki, to doktor metalRoute jak zwykle ma receptę na podkreślenie wyjątkowości każdego klienta. Tym razem są to gadżety rockowe!

Zakrywamy grzywy

Uff, gorąco.. puff, gorąco.. kuźwa, gorąco!

Jeszcze w loszkach to jest przyjemnie chłodno, ale czasem trzeba się zderzyć z rzeczywstością zewnętrznego świata i wyjść na rozpalone patelnie miast. Z upałem niewiele możemy zrobić, ale czy wiecie, że tak natarczywe słońce potrafi rozjaśnić włosy? O zgrozo! Szybko, schowajcie je pod naszymi chustami i bandanami! Nie będzie żadnego wstydu, w końcu tak jak wszystkie inne produkty dostępne w metalRoute, tak samo i one zostały zainspirowane ciężkim brzmieniem i najgorszymi koszmarami. Czyli tym co lubimy najbardziej!

Dobroci dla tyłka

Bo nie tylko samą grzywą człowiek żyje. I chociaż jeszcze nie powiększyliśmy naszej oferty o charakterrrrne gacie, to posiadamy inne naokoło dupne gadżety. Jak na przykład paski rockowe!

Mamy dla was paski nabijane ćwiekami, nabojami i zdobione odpowiednio masywnymi klamrami, a także gotyckie pasy zwężające talie. A gdyby jeszcze wam było mało, nasi wybredni klienci, to na e-półkach metalRoute znajdziecie też steampunkowe pasy-uprzęże! Każdy z nich przeobrazi zwykłe ciuchy w stylówę nie z tego świata!

Bling bling

W końcu miało być zabłyśnięcie zajebistością, nie? Nie myślcie o biżuterii rockowej, jak o jakichś tam byle paciorkach z kolorowymi szkiełkami. Nasze świecidełka są konkretne, każde z nich nawiązuje do ostrych brzmień, czarownic, pogaństwa, bestii, czach – no, można tak wymieniać przez resztę limitu znaków. Ale chwytacie, nie? Koszulki rockowe to nie jedyny sposób na pokazanie swego uwielbienia dla konkretnego klimatu. Poobwieszajcie się nim! Od łba po tyłek, bo przecież łańcuchy też są biżuterią!

Gotowi na spojrzenia zazdrości?

pixelpixel