Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzień Matki - jaki prezent dla rockowej Mamy?

2017-05-18
Dzień Matki w metalRoute

Niezależnie od tego ile masz lat, w Twoim życiu pewnie jest ktoś, komu chciałbyś podziękować 26 maja. Jeśli dotąd żyłeś w odległej galaktyce i nie masz pojęcia, co to za dzień (właściwa odpowiedzieć wcale nie brzmi: piątek), podpowiadamy, że cała Polska świętuje wtedy Dzień Matki. Mamy, Mamusi, Mamuśki... Osoby, która wycierała Ci nos i ciężko przeżywała wszystkie Twoje dzikie pomysły. Albo matki Twojego dziecka. Albo Ciebie, jeśli jesteś już matką.

Od matki dla matki, czyli zasłużyłaś na prezent

Jeśli jesteś płci pięknej i sama doczekałaś się potomstwa, już teraz życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze. Życia w zgodzie ze sobą, czasu na pasje i wiele wytrwałości w wychowaniu kolejnego rockowego pokolenia. Za to co robisz, należy Ci się nagroda. Możesz sprawić ją sobie sama, albo... po prostu podrzucić swojej drugiej połowie linka do naszych sukienek rockowych albo biżuterii rockowej.

biżuteria rockowa        sukienka rockowa
       Obrączka ALCHEMY GOTHIC ELIZABETHAN                                                 Sukienka KILLSTAR MAGICK MAXI DRESS

Od ojca dla matki – doceń swoją drugą połowę!

Jeśli jesteś młodym ojcem i jednocześnie partnerem rockowej damy, nie czekaj, aż Wasza latorośl zacznie mówić i rysować laurki na Dzień Matki. Wyręcz ją, składając na ręce swojej kobiety podziękowanie za wszystkie nieprzespane noce i zmienione pieluchy... a podziękowanie to może przybrać całkiem konkretną formę. Zajrzyj do naszego działu z modą rockową i wybierz coś wygodnego, a zarazem z pazurem. Te warunki idealnie spełniają tuniki rockowe. Sprawdź jaki nosi rozmiar, zamów i daj znać jak jej się podobało :-)

tunika rockowa czarna   tunika rockowa
Sukienka KILLSTAR PARTY SWEATER DRESS                                                Tunika CHOPPERS DIVISION NO RIDE NO LIFE


Mama w rockowych klimatach

Jeśli Twoja własna mama jest z tego pokolenia, które aktywnie uczestniczyło w tworzeniu historii rocka, na pewno zaskoczysz ją, wręczając jej zupełnie niesztampowy prezent. Biżuterię czy czekoladki dostaje na każdą inną okazję... a gdybyś tak podarował jej merch, np. koszulkę z nadrukiem zespołu, za którym szalała w młodości? U nas na pewno ją znajdziesz. Do tego dołącz biżuterię motocyklową i składankę najlepszych rockowych kawałków o matkach i dla mam, np. „Your mother should know” The Beatles albo „Mama Said” Metallica i spędź z nią dzień inaczej niż zwykle.

pixelpixel