Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzień Kobiet z pazurem, czyli kilka słów o prezentach dla rockowych pań

2016-03-02
Dzień Kobiet coraz bliżej... To oznacza, że jeśli jesteś mężczyzną i masz u swego boku kobietę, pewnie wpadasz już w popłoch: co jej kupić?! Nawet jeśli Twoja dama ma ostry charakter i mocno niestandardowe upodobania, na pewno wzruszy ją prezent z tej okazji. 

Do rzeczy jednak ? co podarować fance rocka czy metalu?

Odrzućmy od razu takie oczywiste pomysły, jak płyta ulubionego zespołu czy podobizna idola na kubku albo plakacie. Takie rzeczy można wręczyć przy każdej innej okazji ? na urodziny, święta czy nawet bez specjalnego powodu. Zresztą, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że ona już to ma albo obdarowują ją tym wszyscy inni, siłą pierwszego skojarzenia. A Ty przecież chcesz uniknąć banałów.

Pomyślmy więc. Dzień Kobiet to święto kobiecości ? zatem i prezent mógłby w jakiś sposób do niej nawiązywać. Coś, co wyróżnia kobiety, coś co noszą tylko one, a jednocześnie co wpisuje się w gust fanki rocka lub metalu... Chyba coś dla Ciebie mamy! Sprawdź nasz dział z biżuterią rockową albo biżuterią motocyklową, w zależności od tego, jakie klimaty bardziej kręcą Twoją dziewczynę. Wybierz coś, co podkreśli jej nietuzinkowość i zadziorny charakter. Bransoletki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki? Jeśli naprawdę nie wiesz, co konkretnie lubi, przyjrzyj się dokładnie jej ubiorom, pokojowi.

Jakie symbole podobają się jej najbardziej, co wisi na jej ścianach, na jakie rockowe wokalistki najczęściej zwraca uwagę ? tam znajdziesz podpowiedź. A jeśli i to nie rozjaśnia Ci niczego i nadal nie wiesz co wybrać, kliknij u nas na kategorię ?bestseller? ? tak trafisz na rzeczy, za którymi szaleją rockowe dziewczyny i które sprzedajemy najczęściej.
Mówisz, że Twoja dama ma tak nieprzewidywalny gust, że nawet mimo starań nie byłbyś w stanie w niego utrafić? Mamy lepszy pomysł. Włącz jej naszą stronę, pokaż dział z rzeczami dla kobiet i powiedz te trzy magiczne słowa, które działają jak żadne inne: Wybieraj. Ja płacę.

pixelpixel