Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzień Dziecka, czyli wychowaj sobie młodego gniewnego!

2020-05-21
prezenty na dzień dzieckaWiecie jak to jest - dzieci można łatwo narobić, ale prawdziwą czarną magią jest je odpowiednio wychować. Sporo rodziców marzy dla swojej latorośli o karierze lekarza lub prawnika, my? My chcemy przyszłych motocyklistów, metali, wikingów i kultystów wyczekujących przebudzenia Wielkiego Przedwiecznego!

Z okazji Dnia Dziecka będzie mowa o klimatycznych ciuchach, więc zapraszamy do atelier metalRoute!

A po więcej wpadaj do całej kategorii poświęconej maluczkim: <<<Dzieciaki>>>

Dla małych motocyklistów

Już od maleńkości woziłeś dzieciaka na motocyklu zamiast w wózku? Usypiałeś słodkim rykiem koni mechanicznych zamiast kołysankami o iskiereczkach? Poduszeczką mu był skórzany kufer, a zabawką ulubiony gmol? To jesteś już na idealnej drodze, aby wychować sobie najprawdziwszego motocyklistę! Na pierwszego Harleya może być jeszcze za wcześnie, ale nigdy nie jest za wcześnie na ciuchy godne prawdziwego easy ridera! Niech już nawet najmniejsza Twoja pociecha manifestuje swoją indywidualność i pragnienie wolności w body dziecięcym Freedom Biker od CHOPPERS DIVISION.


body dziecięce rockoweDla małych metali

Wyobrażasz sobie śpiewać dziecku pioseneczki o kaczuszkach i innych milutkich gówienkach? Skoro czytasz wypociny doktora/stylisty metalRoute, to pewnie żyjesz dla ostrych brzmień i każdej nocy growlujesz małemu do snu. Czym skorupka za młodu nasiąknie i tak dalej, więc możesz już teraz zacząć ubierać go w koncertowe stylówy! Specjalnie dla takich juniorów mamy w ofercie ciuchy marki SPIRAL. Dla najmniejszych proponujemy body dziecięce Little Rocker, a dla tych większych, którzy już sami rozsadzają sąsiadom ściany swoimi ulubionymi kawałkami Sepultury, mamy koszulki metalowe z najważniejszym życiowym motto - NEVER TOO LOUD!

 

body dla dziecka rockowe

koszulka metalowa dziecięca

 

Dla małych i niezdecydowanych

Czasem tak się zdarza, że chociaż mały smród ma Twój nos, brodę i w ogóle jest zdartą z Ciebie bydlęcą skórą, to i tak jeszcze niezbyt chwyta te całe ostre klimaty. Spoko, ma jeszcze czas, jest jeszcze dla niego nadzieja. Do takich trzeba trochę delikatniej i na początek lepiej wybrać coś bardziej.. neutralnego. Jak na przykład koszulkę dziecięcą ALISTAR z trzema wikingami albo body dziecięce SPIRAL z małym smokiem i czachą.
koszulka dziecięca alister


pixelpixel