Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego kobiety szaleją za motocyklistami?

2017-08-21
Jest kilka gatunków mężczyzn, którzy cieszą się nieprzeciętnym powodzeniem. Magnetyczne ‘to coś’ mają w sobie między innymi gwiazdorzy rocka, aktorzy, oraz władcy dwóch kółek (i nie, nie mówimy tu o BMX-ach). Pierwsi i drudzy, choć nie można odmówić im seksapilu, na dłuższą metę bywają dość irytujący, zwłaszcza gdy zaczynają podbierać Ci kredkę do oczu albo dostawać prezenty w postaci dziewictwa swoich fanek. Z motocyklistami nie ma tego problemu. Za cały makijaż służy im kurz z drogi, a liczbę fanek ograniczają zwykle do jednej – bo na tyle jest miejsca za ich plecami.

To jednak nie wszystko. Znamy co najmniej 9 powodów, dla których laski kochają facetów na motocyklach:

9. Adrenalina.

Być może nie tak duża, jak wtedy kiedy siedzi się z przodu, ale nawet jadąc jako pasażer możesz liczyć na sporo emocji w drodze.

8. Podróże!

Mając motocykl trudno siedzieć w domu. Dlatego już wkrótce po rozpoczęciu związku z jego właścicielem poznasz wszystkie najładniejsze miejsca w okolicy.

7. Natychmiastowe odmłodzenie.

Znów poczujesz się jak nastolatka, kiedy wyruszając w podróż nie będziesz znała miejsca noclegu, a jedynym Twoim bagażem będzie bielizna na zmianę i szczoteczka do zębów.

6. Nowi znajomi.

Zloty, rajdy, wyścigi i całe ekipy znajomych, dla których motocykl to styl życia. Wiążąc się z takim facetem, ciągle będziesz poznawać nowych ludzi.

5. Wolność!

Poczujesz ją na pewno, kiedy razem odwiedzicie miejsca, które dla samochodów są niedostępne.

4. Bliskość.

Lubisz się przytulać? Idealnie – tylko motocyklista nie będzie miał nic przeciwko, żebyś przez kilka godzin kleiła się do jego pleców jak koala.

3. Czuły barbarzyńca.

Czyli idealne połączenie. Nie dość, że lubi się przytulać i dba o to, żeby włos nie spadł Ci z głowy na zakrętach, to jednocześnie wygląda na twardego faceta i ma w sobie tę nutę dzikości jak z rockowych teledysków.

2. Ich styl.

Nie żebyśmy mieli coś do facetów w rurkach, ale wśród motocyklistów raczej nie znajdziesz ich fanów. Za to jeśli kręci Cię widok bandany na męskiej twarzy, kurtki z protektorami, czy rockowej  biżuterii, to jesteś w domu.

1. Twój styl!

Przyznaj, że już widzisz siebie w tych obcisłych spodniach, już w myślach dobierasz do nich buty i koszulkę. Mając na sobie skórzaną kurtkę, nie tylko jesteś  dobrze chroniona podczas jazdy, ale też po prostu wyglądasz stylowo. Nagle kończą się problemy z cyklu „nie mam co założyć na randkę”, bo wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia, znajdziesz w naszym dziale z ciuchami motocyklowymi. On zresztą też. Bonus: Wasze pasujące stroje szybciej pokażą światu, że do siebie należycie, niż jakikolwiek metalowy krążek.

spodnie motocyklowe TARBOR S-12
915,00 zł brutto

spodnie motocyklowe TARBOR S-12

smlxlxxlxxxl
spodnie motocyklowe TARBOR S-20
968,00 zł brutto

spodnie motocyklowe TARBOR S-20

smlxlxxl
pixelpixel