Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chowajcie się przed słońcem!

2018-08-23
wakacje z metalrouteStało się – ostatnie upały i ostre słońce przemieniły w pył część wesołych pomocników metalRoute. Nie pomogły grube mury naszego sklepu, ani trumienki w lochach, ani nawet ochronne ramoneski. Zawiodło również składanie ofiar z prośbami o nastanie wiecznej nocy. Jesteśmy skazani na smażenie się w promieniach „letniego słoneczka”!

Rynsztunek

Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek to napiszemy, ale.. czerń to nie wszystko. Możecie się ubierać w najseksowniejsze fatałaszki w odcieniach pożerających światło, ale słońce i tak was sięgnie swymi mackami. Dotknie, zmaca i zostawi opaloną skórę. O-BRZY-DLIS-TWO!

Nic tak was nie ochroni przed słowem na „o”, jak szeroko rozłożona nad głową parasolka. Nie musi to być żaden fikuśny bibelocik z papieru, bo nawet taka zwykła stworzy całkiem osobisty kawałek cienia. Warto jednak, żeby była czarna. Klimat musi być, no.

Blade piękności

Ludzie będą wam mówić, że w lecie to wolno zakładać TYLKO jasne kolory, TYLKO przewiewne chałaty. A Atelier metalRoute mówi – PIEPRZYĆ TO! Nie pozwólcie, aby wysokie temperatury zmusiły was do porzucenia swojego stylu!

Korzystajcie z pogody i odsłaniajcie ciała w naszych przemrocznych sukienkach rockowych. Mamy dla was modele na ramiączkach i bez rękawów. Długie, przydługie, średnio długie, krótkie oraz miniówki stanowiące zagrożenie dla społeczeństwa. A wszystkie w odcieniach czerni, czerni, czerni, bieli, fioletu oraz czerni! Tak wiele nieboskich sposobów na pokazanie słońcu środkowego palca!


sukienka rockowa czarna restyle

Sukienka rockowa RESTYLE MESH PENTAGRAM
czarna sukienka rockowa killstar

Sukienka rockowa KILLSTAR LEXI LIT AF BARDOT DRESS

sukienka KILLSTAR SERA STAR

Sukienka rockowa KILLSTAR SERA STAR HARNESS DRESS

Włochaci wikingowie

Czas zedrzeć z siebie skórę! Nie, nie tą służącą za płótno dla artystów tatuażu, chociaż takie rozwiązanie byłoby zajebiste na lato. Zamiast tego odklejcie od grzbietów kurtki motocyklowe i zaprezentujcie torsy w rozpiętych kamizelkach motocyklowych. A jeśli przepadacie za tym uczuciem, kiedy delikatny powiew wiatru wślizguje się między nogi, to zdejmujcie z dupy te portki ze skóry i zakładajcie krótkie spodenki!

Gwarantujemy przyjemność przy każdym kroku!
I w kroku!

sukienka KILLSTAR Dee Spare Knit
249,90 zł brutto

sukienka KILLSTAR Dee Spare Knit

xssmlxlxxl
kamizelka SPIRAL Flaming Death
159,90 zł brutto

kamizelka SPIRAL Flaming Death

mlxlxxl
pixelpixel