Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bracia! Siostry! Czas opętać wiosnę!

2018-03-28
rockowa wiosna

Wiosna się zbliża, ale z czego tu się cieszyć? Że ptaki będą darły ryje? Że wszystko zacznie kopulować? Że słońce będzie przygrzewać w nasze czarne skóry nabijane ćwiekami? Że będzie nam groziła OPALENIZNA?

Spadać z taką wiosną! Przywitajmy ją na własnych zasadach!

FIREEE!

Naszą propozycję kierujemy do wszystkich czarownic, wiedźm oraz każdej kobiety chcącej sobie przekląć niewdzięcznego kochanka albo zwyczajnie potańczyć nago ku uciesze Szatana. Weźcie się zbierzcie razem, chwyćcie miotły w ręce i znajdźcie łysą górę, na której rozpalicie wielkie ognisko.

Nie od razu w ekstazie zaczniecie zrzucać z siebie ciuchy, więc załóżcie na siebie coś stosownego! Jak dobrze, że wszystkie sukienki rockowe w naszym sklepie posiadają gwarancję przywołania diabelskich pomiotów do wspólnego tańcowania w blasku księżyca.


sukienka rockowa goth

Tunika KILLSTAR SO GOTH TUNIC DRESS 

Niech się leje whiskey!

Możesz innym zostawić sadzenie kwiatków i topienie Marzanny, a samemu obchodzić PRAWDZIWE święto przyćmiewające witanie wiosny. Otóż, nasze drogie Dzieci Ciemności, w tym roku na 27 marca przypada nic innego jak Międzynarodowy Dzień Whiskey! Aż ślinka pociekła, co?

Wiemy, że to trochę później niż ten cały Pierwszy Dzień Wiosny, ale kto Ci zabroni wlewać w siebie ognisty napitek przez cały tydzień? Możesz zaprosić swoich ziomków na wspólne ucztowanie, a nawet mieć przy sobie whiskey w zajebistej piersiówce z czachą i skórą. Z takim przygotowaniem to nawet te drące się ptaki nie będą Ci straszne.

Wypuście bestie na drogi!

No trochę się cieszymy z wiosny i poprawiającej się pogody, bo w końcu będziemy mogli wyprowadzić na powietrze swoje RYCZĄCE MASZYNY.
Jednak nie można ich ujeżdżać w byle dżinsach i jakiejś koszulce polo! Musi być mrok, sztos i Szatan, a to wszystko znajdziecie w metalRoute. No bo gdzie indziej? W Zarze?

spodnie rockowe
Spodnie KILLSTAR DEATH TRAP


kamizelka rockowa

Kamizelka VIXXSIN RONNIE SHIRT MEN

Wciągnij sobie na tyłek skórzane spodnie, a na grzbiet zarzuć kamizelkę odsłaniającą tors i ręce wydziarane w czachy i serce z „Kocham mamusię”. Z taką stylówą sprawisz, że będzie ona dumna z posiadania takiego Władcy Szos!

sukienka KILLSTAR Lexi Lit Af Bardot
219,90 zł brutto

sukienka KILLSTAR Lexi Lit Af Bardot

xssmlxlxxl
kamizelka HYRAW ROLLING
237,90 zł brutto

kamizelka HYRAW ROLLING

smlxlxxl
spódnica Poizen Industries Buffy Skirt Polka
79,90 zł brutto55,93 zł brutto

spódnica Poizen Industries Buffy Skirt Polka

smlxl
pixelpixel