Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Audiencja u władcy marionetek

2018-04-19
metallicaMetallica koncertuje w Krakowie, a Ty już zdobyłeś bilety. Patrz jaki jesteś zajebisty!

To co, musiałeś poprzewracać kilkadziesiąt dodatkowych kotletów w Macu? Może sprzedałeś nerkę? Albo zaprzedałeś duszę znajomemu diabłu? No to masz już za sobą łatwiejszą część. Teraz musisz zarzucić na grzbiet odpowiednio wypasioną stylówkę.

Podstawa

Skoro podczytujesz rady Ciotki metalRoute, to pewnie jesteś prawdziwą BESTIĄ i kupiłeś jedyny słuszny bilet, czyli ten wpuszczający na płytę. Siedzenie na krzesełkach jest dla mięczaków. Potrafisz sobie w ogóle wyobrazić jedynie tupanie nóżką do Seek and Destroy? Bluźnierstwo!

Nasze miejsce jest w samym środku młyna. A co się wydarzy w młynie, to w młynie zostaje. Zwykle jako mokra plama.

Nie daj sobą pomiatać i uzbrój się w ulubione glany. Ej, a może to idealna okazja na zakup nowej pary? W końcu została Ci jeszcze jedna nerka!

Walić umiar!

Wiesz już, że jesteś zajebisty, wie to Twoja rodzina i znajomi. Ale musi się o tym dowiedzieć też reszta świata, co nie? A jaki jest lepszy sposób, niż ubranie się od stóp po rogi w ciuchy z logiem zespołu?

Jedziesz na koncert pociągiem, tramwajem, autobusem, czy tam samochodem z innym ziomkami. Na klacie masz jedną z naszych licencjonowanych koszulek, spodnie przyozdobiłeś naszywkami z wizerunkami członków ( he he ) i nawet na Twoich gaciach jest twarz Jamesa, a łeb przewiązałeś bandaną. No kurde, na taki widok to kobiety będą omdlewać i niejeden innowierca się przeżegna. A inni ludzie na koncercie? Oni będą chcieli BYĆ TOBĄ!

koszulka metalowa metallica
Koszulka krótki rękaw NUCLEAR BLAST METALLICA DEMAGED JUSTICE
koszulka rockowa metallica
Koszulka krótki rękaw NUCLEAR BLAST METALLICA DEALER

Inspiracja bogami rocka

Ożeż Ty, tylko popatrz na te ciacha.

Rządzą salami koncertowymi od lat 80, a nadal miękko się robi w kolanach na widok tych koszulek napinających się na umięśnionych klatach. Mniam. Może nie jesteś takim bożyszczem jak oni, ale i tak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się trochę zainspirował ich stylem. Nie potrzeba do tego wiele, na początek wystarczy kamizelka założona na nagi tors albo na koszulkę z krótkim rękawem. Oczywiście, wszystko w czarnych odcieniach.


Sprawdź nasz Merch - Metallica!

\m/

kamizelka HYRAW NOT ALONE
294,90 zł brutto

kamizelka HYRAW NOT ALONE

smlxl
kamizelka HYRAW ROLLING
237,90 zł brutto

kamizelka HYRAW ROLLING

smlxlxxl
glany ALTERCORE Full Black 350 Vegan 3 - Dziurkowe
379,90 zł brutto

glany ALTERCORE Full Black 350 Vegan 3 - Dziurkowe

363738394041424344454647
pixelpixel