Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

6 czerwca – Dzień Slayera. Świętuj z nami!

2017-06-01
slayer

6-ego czerwca jest dzień wyjątkowy, łączący wszystkich metalheadz – Dzień Slayera!

Wiedziałeś?

To pierwsze święto pozwalające celebrować muzykę metalową i pokazać reszcie światu, że jej fani też mają głos. Nie wymyślono go wczoraj – pierwszy raz obchodzono je - a jakże – 06.06.06. To już ponad 10 lat! Jak mówią pomysłodawcy: „metal jest misją, Slayer jest nabojem”.

Jeśli kochasz metal, nie trzeba tłumaczyć Ci kim jest Slayer. Uważany za archetypowy zespół metalowy, należący do Wielkiej Czwórki trash metalu, rozpoznawalny jest nawet przez ignorantów.

Dlatego zamiast edukować Cię z ich historii czy dyskografii, podrzucamy tylko kilka sposobów na to, jak godnie uczcić ten dzień.

Po pierwsze, możesz puszczać Slayera na full volume w domu.

Po drugie, możesz puszczać Slayera na full volume w Twoim samochodzie.

Po trzecie, możesz zrobić przysługę ludziom w pracy i zapoznać ich z twórczością Slayera, puszczając go na full volume... ok, to może nie przejść, chyba, że pracujesz z nami drzwi w drzwi. My wybaczymy, ba – docenimy!

Ale możesz też pokazać światu logo tej ekipy i najlepsze okładki jej płyt, nosząc je dumnie na piersiach lub plecach. I w tym temacie jesteśmy w stanie pomóc. Mamy koszulki metalowe damskie i męskie, z krótkim i długim rękawem, mamy kamizelki idealne na motor, bandany ze Slayerowym orłem, mamy też inne gadżety: bransolety, wisiory, a nawet breloki do kluczy. Po prostu wpisz w naszą sklepową wyszukiwarkę Slayer, albo zajrzyj pod zakładkę https://www.metalroute.pl/tra-pol-112-Slayer.html  i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jak wszystkie nasze ciuchy i biżuteria, są to rzeczy sprawdzonych marek, z najlepszych materiałów i z nadrukami konkretnej jakości. Nie wpychalibyśmy Ci chłamu, bo nosimy je sami.

Zamów je już teraz, a nasi magicy od transportu zapakują Twoje zamówienie w trybie ekspresowym, zawiążą na wierzchu czarną wstążeczkę (no, może tu nas trochę poniosło) i szybko wyślą.

pixelpixel