Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

6(66) rzeczy, bez których nie jesteś true metalem

2017-03-21
Już 29 marca obchodzić będziemy Dzień Metalowca. Wywodzi się on z czasów epoki słusznie minionej i po zmianie ustroju został zapomniany. My jednak zdmuchujemy ten nikczemny kurz zapomnienia i zamierzamy świętować go po swojemu. Nie przez oddanie hołdu hutnikom i pracownikom przemysłu metalurgicznego, ale przez podkreślenie wszystkich cech, które sprawiają, że w głębi naszych czarnych serc czujemy się metalami. I będziemy nimi do końca życia.

Nie chodzisz na czarno, nie nosisz ćwieków i łańcuchów – nigdy nie będziesz true

W tym temacie jeszcze możemy Cię uratować – sprawdź nasze koszulki metalowe z najlepszymi alternatywnymi grafikami i powiedz sam: można wyglądać dobrze, można?!

Nie wiesz w co się ubrać, poprowadzimy Cię za rękę. Bokserki, bezrękawniki, t-shirty czy koszulki z długim rękawem – mamy je wszystkie i na pewno jest na nich wizerunek Twojej ulubionej kapeli, niezależnie od tego, jak bardzo jest niszowa. Do tego rockowa biżuteria i możesz wyjść z domu. Inaczej nawet nie próbuj.

koszulki metalowe


Jeśli nigdy nie byłeś w pogo, nie jesteś metalem

Nie zdarzyło Ci się zostać zdeptanym przez szalejący tłum na koncercie? Zakładaj glany i nadrabiaj stracony czas, chłopczyku/dziewczynko!


Jeśli od roku nie byłeś na żadnym koncercie, nie jesteś metalem

Ten punkt nie podlega dyskusji. True metal żyje swoją ukochaną muzyką, czci i wielbi ulubione zespoły, a obudzony w nocy potrafi wymienić ich dyskografię od przodu, tyłu i w języku suahili.


biżuteria rockowa


Nie masz długich włosów, nie bawisz się z nami

Tu nie ma innej opcji - musisz mieć odpowiednio długie włosy i machać nimi we wszystkich kierunkach. Oczywiście zapominasz przy tym o szamponie i odżywkach. Chyba nie masz wątpliwości, że true metale nie bawią się w jakąś... ugh, pielęgnację?


Nie grałeś na żadnym instrumencie, nie jesteś prawdziwym metalem

Co z tego, że Twoja twórczość muzyczna obejmuje dwa akordy i darcie mordy – jeśli tego nie robisz, nigdy nie próbowałeś, nie możesz nazywać się fanem metalu. Aha, pamiętaj – trójkąt, choć sam zrobiony jest z metalu, nie liczy się jako instrument.


Nie lubisz naszego sklepu na Facebook'u

Lepiej to nadrób, póki nie patrzymy!

pixelpixel