Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Summer Dying Loud 2017

2017-08-07

Summer Dying Loud 2017 festiwal - cover

Hey Ekipo,

Czy lato już po raz 9-ty bardzo głośno odejdzie i ustąpi miejsca jesieni, w czasie tegorocznej edycji Summer Dying Loud festiwal? Jak się patrzy na zakomunikowany przez organizatora linup festiwalowy, to nie ma się najmniejszej wątpliwości, że tak właśnie będzie.
Spójrzcie poniżej. I co Wy na to?

Sodom, Unleashed, Sólstafir, Wolfheart, Trauma, Schammasch, Obscure Sphinx, Dopelord, Sautrus, Sounds Like The End of The World, In Twilight's Embrace, Percival, Internal Quiet, J. D. Overdrive, The Gentle Art Of Cooking People, Valkenrag, 4dots, Dziady Borowe.

Najnowsza, 9 odsłona festiwalu będzie grana 08-09 września 2017, jak co roku w Aleksandrowie Łódzkim.

My też na SDL będziemy! Po raz kolejny

sklep rockowy METALROUTE jest oficjalnym partnerem Summer Dying Loud

I razem z fanami ciężkiej muzy będziemy się bawić i żegnać lato 2017.

Na festiwalu znajdziecie nas, nasze banery, ulotki i specjalnie przygotowane karty rabatowe na zakupy w naszymi sklepie :)

Jak widać, Summer Dying Loud - to dwudniowy cymes dla fanów zarówno klasycznego metalowego brzmienia, miłośników vintage rocka, czy subtelnego post-rock'owego grania.

Tegoroczna odsłona imprezy pełna jest niespodzianek. Wystarczy podkreślić, że pojawia się thrashowy gigant, niemiecki Sodom, pojawią się goście z Islandii - Solstafir, zagra polski Percival, a między nimi tytani death metalu z Unleashed, oraz gwiazda melodyjnego death metalu Wolfheart. Do tego cały zestaw polskich kapel, jak Obscure Sphinx, Dopelord, Sautrus.

Festiwal z roku na rok się rozwija, ale jak co roku niezmiennie widoczna jest zaskakująca rozpiętość gatunkowa i muzyczna. We wcześniejszych latach zaczęły pojawiać się rodzime kapele dużego formatu, jak Vader, Riverside, Decapitated. To pozwoliło organizatorom, rozpocząć rozmowy z zagranicą i zaprosić w 2016 roku do wspólnego grania, np Grave, Sinister czy ukraiński Jinjer. My też byliśmy pozytywnie zaskoczeni :)

Ceny dwudniowych karnetów, w przedsprzedaży, to jedynie 75 ziko za osobę.
Pola namiotowe jest FOR FREE!

Dla tych co chcą pojawić się na bike'u, organizator przewidział bezpieczną strefę parkingową na terenie MOSiR'u, na którym odbywa się festiwal. \m/


Summer Dying Loud 2017 - parking

Bilety na festiwal możecie kupić w serwisie:
www.ticketpro.pl,

Więcej informacji znajdziecie na twarzo-książce samego wydarzenia SDL 2017

Pozdrawiamy i gorąco i muzycznie!
Załoga metalRoute


Summer Dying Loud 2017 festiwal -
 plakat

pixelpixel